Search in site

Foto Galeri

BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN ODAMIZA ZİYARET

Bandırma Belediye Başkanı Avukat Tolga Tosun, Başkan Yardımcısı Aydın Yağar, Meclis Üyeleri Merve Polat, Yalçın Cömert, Sıtkı Ağan, Nüvit Erten ve Cihan Yılmaz, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi ziyaret etti.

YÜKSELEN ŞEHİR BANDIRMA

“Yükselen Şehir Bandırma” projesi kapsamında, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can Ata Tan, BANSİAD Başkanı Funda Seçil Dedeoğlu, Mimarlar Odası Temsilcisi Mehmet Ali Ozar ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Temsilcisi Şerafettin Çıkar, Ankara’da Ak Parti, CHP, İyi Parti ve MHP genel başkan yardımcıları ve genel sekreterleri ile bir araya gelerek Yükselen Şehir Bandırma raporunu teslim ettiler ve Bandırma’nın sorunları, yapılması gerekenler ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

PROF. DR. EMRE ALKİN İLE KÜRESEL EKONOMİNİN GELECEĞİ KONUŞULDU

Bandırma Ticaret Odası Konferans Salonunda, Prof. Dr. Emre Alkin’in konuşmacı olarak katıldığı “Küresel Ekonominin Geleceği” konulu konferans yoğun ilgi ile gerçekleşti.

BALIKESİR VALİSİ SAYIN HASAN ŞILDAK'TAN ODAMIZA ZİYARET

Balıkesir Valisi Sayın Hasan Şıldak’a Bandırma Kaymakamı Sayın Engin Aksakal, Balıkesir Tarım Orman İl Müdürü Sayın Erkan Alkan ve Bandırma Tarım Orman İlçe Müdürü Sayın Murat Güngörmez eşlik etti.

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN’DAN ODAMIZA ZİYARET
UÇTAN UCA LOJİSTİK SEMİNERİ
TARIM VE HAYVANCILIK SEMİNERİ

Odamız tarafından tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren üyelerimize ve bölge halkına yönelik “Tarım ve Hayvancılık Semineri” düzenlendi. Bandırma Ticaret Odası Meclis Üyesi, Manyas Süt Üreticileri Birliği Ticari İşletmesi Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Karakaş’ın moderatörlüğünde düzenlenen seminere konuşmacı olarak, Feyz Hayvancılık işletme sahibi Sencer Solakoğlu ile Dünya Gazetesi yazarı ve Tarım Uzmanı Ali Ekber Yıldırım konuk oldu.

ODAMIZDAN RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET
WhatsApp Canlı Destek